Профорієнтаційна робота на кафедрі ТЛ,С і ДБВ

В період з 20.02-21.02.2020 року представники кафедри відвідали Державний професійно-технічний навчальний заклад «Стрийське ВПХУ» (м.Стрий, Львівська обл.), директором якого є Берездецький Роман Іванович.

У Стрийському ВПХУ, готують спеціалістів зі споріднених спеціальностей за профілем Навчально-наукового інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну :

  • верстатник деревообробних верстатів;
  • верстатник художніх виробів з деревини.

Цікаві також інші робітничі спеціальності: реставратори декоративних штукатурок і ліпних виробів, перукарі та спеціалісти із будівельно-монтажних, ремонтно-будівельних робіт та виробництва художніх і ювелірних виробів та інше.

Навчально-виробнича база у Стрийському ВПХУ сконцентрована на одній території та поєднує деревообробні, механічні майстерні та класи. Обладнання, верстати, інструменти та матеріали самого високого рівня та сучасного виконання і дизайну. Рідкісні художні та традиційні столярні вироби виготовляються випускниками училища із дерева та металу.

 

Навчають та обслуговують підготовку спеціалісти, майстри, педагоги, наставники широкого профілю спеціальностей та високого рівня професійної підготовки.

 

26 лютого 2020 року представники кафедри ТЛ,С і ДБВ та ТМВД відвідали  Державний навчальний заклад “Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П. Станька”, яке знаходиться у смт. Івано-Франкове Львівської області. Директор Гевало Василь Михайлович.

Цілий спектр спеціальностей готується в професійно-технічному училищі:

  • різьбяр по дереву та бересту;
  • виробник художніх виробів з дерева;
  • столяр, верстатник деревообробних верстатів;
  • столяр, виробник художніх виробів з дерева та ін.

Навчальна та виробнича база дозволяє готувати спеціалістів із всіх перерахованих спеціальностей. Унікальні художні та традиційні столярні вироби виготовляються випускниками училища. Випускові роботи та оформлені навчальні площі та кабінети училища є підтвердженням цього.

Ряд випускників цих закладів (ДНЗ “ХПТУ ім. Й.П. Станька”) виразили бажання стати абітурієнтами та поновити лави студентів НЛТУ України.

 

Один коментар до “Профорієнтаційна робота на кафедрі ТЛ,С і ДБВ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *