Флешмоб з нагоди першого масового публічного виконання українського славня

Студенти та викладачі НЛТУ України, у тому числі доцент кафедри ТЛ,СіДБВ Дадак Юрій Романович, долучились до флешмобу, організованого ЛМА з нагоди першого масового публічного виконання українського славня, яке рівно 155 років тому відбулось в Перемишлі.

9 Відповісти на “Флешмоб з нагоди першого масового публічного виконання українського славня”

1. Перечисленное самое превосходнейшее, что возможно было разыскать по представленной теме. Огромное спасибо

2. Шановні колеги! Дорогі ветерани пожежної охорони! Щиро вітаю вас із професійним святом Днем пожежної охорони! Рятувати життя і майно людей від вогню справа, яка вимагає відповідальності, постійної бойової готовності, здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості. Завдяки високому професіоналізму, мужності та героїзму пожежних-рятувальників уже впродовж цього року врятовано життя сотень людей, збережено значні матеріальні цінності для нашої Держави. Звертаюся зі словами глибокої шани до Вас, дорогі ветерани пожежної охорони. Ви присвятили своє життя справі боротьби з вогнем і продовжуєте передавати свій багатий професійний та життєвий досвід нинішньому поколінню вогнеборців. Ми завжди пам ятатимемо, що саме працівники пожежної охорони ціною свого життя, здоров я врятували світ під час Чорнобильської катастрофи. І сьогодні особовий склад цивільного захисту з честю виконує свої службові обов язки, гарантовано надаючи допомогу тим, хто її потребує. У цей святковий день зичу всім міцного здоров я, родинного затишку, благополуччя, наснаги та успіхів у щоденній праці задля підвищення безпеки наших громадян. Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій М. Чечоткін Шановні колеги! Прийміть теплі, щиросердечні вітання з нагоди нашого професійного свята Дня Пожежної охорони! Без перебільшення можна визначити, що цей день усенародне свято, про що свідчать вагомий копіткий досвід ветеранів, неприхована вдячність громадян за врятовані життя та майно, за гідне виконання нами службового обов язку. Наша служба завжди була і залишається почесною та відповідальною, вона покликана нести благородну і складну місію захищати життя людей та народне господарство від пожеж та наслідків надзвичайних ситуацій. Людство завжди пам ятатиме, що саме працівники пожежної охорони були першими, хто ціною свого життя зупинив Чорнобильську катастрофу. Імена цих героїв наших товаришів за професією золотими літерами вкарбовано в історію. Висока майстерність, мужність та відчайдушність вогнеборців завжди викликали шановану повагу та були прикладом взірцевого виконання професійного і громадського обов язку. Сердечно вітаю славних ветеранів, науково-педагогічних працівників та співробітників університету, які готують висококваліфікованих спеціалістів, щиро вітаю курсантів та студентів майбутніх фахівців своєї справи. Нехай наша діяльність увінчається достойними результатами, а безстрашність та самовідданість, притаманні пожежним-рятувальникам, надають нам сили у нелегкій, благородній справі рятування людей. Бажаю вам витримки, життєвої вдачі, невичерпної наснаги у реалізації високої гуманної місії. Доброго здоров я, щастя й родинного благополуччя! Володимир Садковий, ректор НУЦЗУ Шановні працівники пожежної охорони!