72-га студентська науково-практична конференція.

24 листопада на кафедрі ТЛ, С і ДБВ пройшло online засідання кафедральної підсекції секції 1 Деревообробні та меблеві технології 72-ї студентської науково-практичної конференції. У роботі підсекції прийняли участь викладачі та магістри кафедри. Кращі роботи представили такі студенти: Лукашук В.В., Михайлишин С.Ю., Кіндзера А.Р., Копинець Т.С.

70-та науково-технічна конференція.

  17 листопада на кафедрі ТЛ, С і ДБВ пройшло online засідання підсекції 1 “Сучасні технології лісопиляння, виготовлення столярних та будівельних конструкцій” секції “Теоретичні та прикладні аспекти створення енергоощадних і екологобезпечних технологій деревообробки” 70-тої науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, наукових працівників, докторантів та аспірантів – “Теоретичні та прикладні аспекти деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну”.

            Доповідає доц. Дадак Ю.Р. на тему: Особливості використання циклонів на деревообробних підприємствах.

Навчаємося дистанційно

Для покращення організації освітнього процесу під час карантину та забезпечення виконання освітніх програм переходимо в режим дистанційного навчання. Доступ можливий лише з аккаунтів Google G Suite ВНЗ Ukrainian National Forestry University (@nltu.edu.ua та @nltu.lviv.ua).

Флешмоб з нагоди першого масового публічного виконання українського славня

Студенти та викладачі НЛТУ України, у тому числі доцент кафедри ТЛ,СіДБВ Дадак Юрій Романович, долучились до флешмобу, організованого ЛМА з нагоди першого масового публічного виконання українського славня, яке рівно 155 років тому відбулось в Перемишлі.

Профорієнтаційна робота на кафедрі ТЛ,С і ДБВ

В період з 20.02-21.02.2020 року представники кафедри відвідали Державний професійно-технічний навчальний заклад «Стрийське ВПХУ» (м.Стрий, Львівська обл.), директором якого є Берездецький Роман Іванович.

У Стрийському ВПХУ, готують спеціалістів зі споріднених спеціальностей за профілем Навчально-наукового інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну :

  • верстатник деревообробних верстатів;
  • верстатник художніх виробів з деревини.

Цікаві також інші робітничі спеціальності: реставратори декоративних штукатурок і ліпних виробів, перукарі та спеціалісти із будівельно-монтажних, ремонтно-будівельних робіт та виробництва художніх і ювелірних виробів та інше.

Навчально-виробнича база у Стрийському ВПХУ сконцентрована на одній території та поєднує деревообробні, механічні майстерні та класи. Обладнання, верстати, інструменти та матеріали самого високого рівня та сучасного виконання і дизайну. Рідкісні художні та традиційні столярні вироби виготовляються випускниками училища із дерева та металу.

 

Навчають та обслуговують підготовку спеціалісти, майстри, педагоги, наставники широкого профілю спеціальностей та високого рівня професійної підготовки.

 

26 лютого 2020 року представники кафедри ТЛ,С і ДБВ та ТМВД відвідали  Державний навчальний заклад “Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П. Станька”, яке знаходиться у смт. Івано-Франкове Львівської області. Директор Гевало Василь Михайлович.

Цілий спектр спеціальностей готується в професійно-технічному училищі:

  • різьбяр по дереву та бересту;
  • виробник художніх виробів з дерева;
  • столяр, верстатник деревообробних верстатів;
  • столяр, виробник художніх виробів з дерева та ін.

Навчальна та виробнича база дозволяє готувати спеціалістів із всіх перерахованих спеціальностей. Унікальні художні та традиційні столярні вироби виготовляються випускниками училища. Випускові роботи та оформлені навчальні площі та кабінети училища є підтвердженням цього.

Ряд випускників цих закладів (ДНЗ “ХПТУ ім. Й.П. Станька”) виразили бажання стати абітурієнтами та поновити лави студентів НЛТУ України.

 

Захист магістерських робіт

23-24 грудня 2019 р. відбулися захисти магістерських робіт студентами спеціальності 187 “Деревообробні та меблеві технології” освітньо-професійної програми “Технології деревообробки”.

Роботи виконано на високому рівні. Усі студенти успішно захистили свої роботи на високі оцінки.

   

Захист дипломних проектів бакалавра

На кафедрі ТЛ, С і ДБВ 21.12.2019 відбулися захисти дипломних проектів бакалаврів студентів заочної форми навчання групи ДТСз-31 за спеціальністю 187 “Деревообробні та меблеві технології”.

Усі студенти успішно захистили дипломні проекти.

   

71-ша студентська науково-практична коференція

 

12 листопада 2019 р. відбулося засідання секції 1 «Деревообробні та меблеві технології» на базі кафедри ТЛ,С і ДБВ 71-ої студентської науково-практичної конференції Навчально-наукового інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну. На засіданні представлено 11 доповідей на теми за такими основними напрямками: розроблення ресурсоощадних технологій виробництва пилопродукції; безвідходні і ресурсоощадні технології в деревообробній галузі, зокрема у виробництві столярно-будівельних виробів та дерев’яному будинкобудуванні.