Зустріч викладачів НЛТУ України, студентів ОП “Технології дерев’яного домобудування” та “Деревообробні та меблеві технології” представником РБК “КАПІТЕЛЬ”

25.10.2023 р. відбулася зустріч викладачів НЛТУ України, студентів освітньо-професійної програми Технології дерев’яного домобудування спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія і освітньо-професійної програми Деревообробні та меблеві технології спеціальності 187 Деревообробні та меблеві технології з представником РБК “КАПІТЕЛЬ” керівником проекту “Школа майстрів” і директором “Kapitel Studio” Олегом Матвійчуком.

П. Олег розповів докладно про напрямки діяльності компанії РБК “КАПІТЕЛЬ”. Студентам зустріч була пізнавальною і цікавою.