Зустріч з керівництвом ВКПП “Агропромтехцентр”

У сучасних умовах наука і освіта не мають права бути відірваними від виробництв. Тому спілкування між закладами освітити та підприємствами є важливим чинником в підготовці висококваліфікованих фахівців. 01 серпня 2024 року представники низки освітніх закладів, зокрема Національного лісотехнічного університету України, Технологічного фахового коледжу НЛТУ України та Кременецького фахового лісотехнічного коледжу під егідою Асоціації деревообробників Львівщини відвідали ВКПП “Агропромтехцентр”, що на Волині.

Під час зустрічі з керівництвом ВКПП “Агропромтехцентр” обговорено потреби виробництва щодо підготовки фахівців для деревообробної галузі. Обговорено також проведення екскурсій та різних видів практик для студентів НЛТУ України.

.